Kurzy

Ráda bych vás pozvala na kurz Tiffany vitráže určený všem, kteří rádi tvoří a učí se něco nového a zároveň jim vyhovuje individuální přístup. Kurz je určen jednomu, maximálně dvěma lidem, kterým se plně mohu během tvoření věnovat. Proto je kurz velmi komorní, v klidném prostředí a výroba vitráže se tak přizpůsobí vašim požadavkům. Termín si domluvíme telefonicky nebo emailem. Preferuji pracovní dny, ale pokud jindy nemůžete, najdeme i volný víkend. Na kurz se mohou přihlásit i děti přibližně od 12 let.

 

Pro ty, co si chtějí techniku jen trochu osahat a vyrobit si jeden šperk nebo jednu malou vitráž (např. malého andílka), je určen 4 hodinový kurz. Pro ty, kteří by si rádi vytvořili buď minimálně dva šperky (podle náročnosti vybrané předlohy a zručnosti každého z vás třeba i více) nebo jednu větší náročnější vitráž na zavěšení nebo např. svícen na čajovou svíčku apod., je určen celodenní 7 hodinový kurz. Můžete se podívat na moje stránky a vybrat si něco k tvorbě tam nebo můžete přinést vlastní návrh. V tomto případě je vhodné mi ho předem zaslat na mail, abych se na něj podívala a třeba zhodnotila jeho časovou náročnost a domluvila se s Vámi. Všechen materiál je samozřejmě v ceně. V ceně je také vybavení a nářadí, pracovní rukavice a štít, bez kterého u broušení nepracuji, oči máme jen jedny :).

 

Zpočátku vám něco málo povím k Tiffany technice a k nářadí, které se u ní používá, poté si vyberete předlohu dané vitráže (nebo již budete mít vlastní) a naučíte se sklo řezat, brousit, oblepovat měděnou páskou (toto vypadá jednoduše, nicméně pro začátečníky je to velmi zrádný a často nelehký úkol). Nakonec jednotlivá sklíčka scínujeme k sobě a ošetříme konečným nátěrem či patinou. Hotovou vitráž si ještě ten den odvezete s sebou domů.

 

Jelikož při práci rychle vyhládne, malé občerstvení bude zajištěno, pití dle vašeho výběru také (čaj, káva, studené nápoje), v případě celodenního kurzu si ještě s sebou vezměte nějakou svačinu.

 

Pokud budete kurz darovat jako dárek, zdarma vám po zaplacení kurzu zašlu v elektronické podobě k vytištění dárkový poukaz.

 

Cena

Individuální kurz vitráže technikou Tiffany: 4 hodinyv pracovní den - cena 1600,-

                                                                                         – o víkendu - cena 2200,-

 

Individuální kurz vitráže technikou Tiffany: 7 hodinv pracovní den - cena 2600,-

                                                                                        – o víkendu - cena 3500,-

 

(druhý zájemce o kurz ve stejný termín + 1000,- Kč/4 h, 1500,-Kč/7h)

 

 

Jak se přihlásit na kurz?

kontaktujte mě ideálně telefonicky na mém čísle : 774 957 609 a vše potřebné se domluvíme nebo na info@vitrazezgaraze.cz (uveďte, zda byste měli zájem o kurz pro sebe nebo jako dárek a domluvíme se na dárkovém poukazu)

 

Platba kurzu

převodem na účet 2000167993 / 2010 (pro identifikaci platby prosím uveďte své jméno a napište – Tiffany kurz)

 

Místo konání

útulná dílna u mě doma -  v chaloupce u lesa – Maršovice 56, 468 01  (u Jablonce nad Nisou)