Vážení zákazníci,
vzhledem k vysokým cenám energií jsme ukončili výrobu replik lesního skla. I nadále Vám nabízíme výrobky z vitráží, pryskyřice a cínované šperky, které můžete zakoupit zde na stránkách nebo na samostatném webu www.vitrazezgaraze.cz
Děkujeme za vaši přízeň.
Kočárkovi

Kurzy

Ráda bych vás pozvala na kurz Tiffany vitráže určený všem, kteří rádi tvoří a učí se něco nového a zároveň jim vyhovuje individuální přístup. Kurz je určen jednomu, maximálně dvěma lidem, kterým se plně mohu během tvoření věnovat. Proto je kurz velmi komorní, v klidném prostředí a výroba vitráže se tak přizpůsobí vašim požadavkům. Termín si domluvíme telefonicky nebo emailem. Preferuji pracovní dny, ale pokud jindy nemůžete, najdeme i volný víkend. Na kurz se mohou přihlásit i děti přibližně od 12 let.

 

Pro ty, co si chtějí techniku jen trochu osahat a vyrobit si jeden šperk nebo jednu malou vitráž (např. malého andílka), je určen 4 hodinový kurz. Pro ty, kteří by si rádi vytvořili buď minimálně dva šperky (podle náročnosti vybrané předlohy a zručnosti každého z vás třeba i více) nebo jednu větší náročnější vitráž na zavěšení nebo např. svícen na čajovou svíčku apod., je určen celodenní 8 hodinový kurz. Můžete se podívat na moje stránky a vybrat si něco k tvorbě tam nebo můžete přinést vlastní návrh. V tomto případě je vhodné mi ho předem zaslat na mail, abych se na něj podívala a třeba zhodnotila jeho časovou náročnost a domluvila se s Vámi. Všechen materiál je samozřejmě v ceně. V ceně je také vybavení a nářadí, pracovní rukavice a štít, bez kterého u broušení nepracuji, oči máme jen jedny :).

 

Zpočátku vám něco málo povím k Tiffany technice a k nářadí, které se u ní používá, poté si vyberete předlohu dané vitráže (nebo již budete mít vlastní) a naučíte se sklo řezat, brousit, oblepovat měděnou páskou (toto vypadá jednoduše, nicméně pro začátečníky je to velmi zrádný a často nelehký úkol). Nakonec jednotlivá sklíčka scínujeme k sobě a ošetříme konečným nátěrem či patinou. Hotovou vitráž si ještě ten den odvezete s sebou domů.

 

Jelikož při práci rychle vyhládne, malé občerstvení bude zajištěno, pití dle vašeho výběru také (čaj, káva, studené nápoje), v případě celodenního kurzu si ještě s sebou vezměte nějakou svačinu.

 

Pokud budete kurz darovat jako dárek, zdarma vám po zaplacení kurzu zašlu v elektronické podobě k vytištění dárkový poukaz se jménem obdarovaného a případným vaším přáním.

 

Cena

Individuální kurz vitráže technikou Tiffany: 4 hodinyv pracovní den - cena 1200,-

                                                                                         – o víkendu - cena 1800,-

 

Individuální kurz vitráže technikou Tiffany: 8 hodinv pracovní den - cena 2400,-

                                                                                        – o víkendu - cena 3500,-

 

(druhý zájemce o kurz ve stejný termín + 900,- Kč/4 h, 1200,-Kč/8h)

 

 

Jak se přihlásit na kurz?

kontaktujte mě ideálně telefonicky na mém čísle : 774 957 609 a vše potřebné se domluvíme nebo na info@vitrazezgaraze.cz (uveďte, zda byste měli zájem o kurz pro sebe nebo jako dárek a domluvíme se na dárkovém poukazu)

 

Platba kurzu

převodem na účet 2000167993 / 2010 (pro identifikaci platby prosím uveďte své jméno a napište – Tiffany kurz)

 

Místo konání

útulná dílna u mě doma -  v chaloupce u lesa – Maršovice 56, 468 01  (u Jablonce nad Nisou)